Audyt SEO

Masz własną stronę lub sklep internetowy. Nie interesują Cię kompleksowe działania – chcesz jedynie oddać komuś do oceny swoją stronę pod kątem odpowiedniej optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO). Nie ma sprawy. Możemy taki audyt wykonać dla Ciebie.

Audyt SEO to dokument zawierający listę elementów wymagających poprawy, po wdrożeniu których strona będzie odpowiednio zoptymalizowana. To niezbędne działanie, by rozpocząć kampanię SEO i proces wzrostu ruchu z Google. W zależności od wariantu, wykonujemy różny zakres działań.

Odpowiadając na Twoje pytania

Co mi da audyt SEO?

W zależności od tego, ile błędów jest na Twojej stronie i ile można poprawić, audyt SEO może przynieść od 20 do nawet 200% wzrostu ruchu. Wyeliminowanie błędnych struktur w kodzie poprawi jej widoczność i strona będzie bardziej lubiana przez roboty wyszukiwarki.

Mam audyt, co mam z nim dalej zrobić?

Jeśli masz dewelopera lub zewnętrzną firmę zajmującą się techniczną obsługą strony, przekaż dokument im. Jeśli nikogo takiego nie masz, daj znam znać, ustalimy elementy, które możemy wprowadzić sami, zwykle jest to większość.

Co znajduje się w części „Analiza techniczna on-page”?

Jest to wiele czynników, między innymi analiza meta tagów, nagłówków, sposobu indeksowania elementów na stronie, analiza linkowania wewnętrznego, wewnętrznego przepływu mocy SEO, zbadanie plików graficznych, adresów url, duplikatów na stronie, prędkości strony, znaczników schema i innych niezbędnych.

Mam malutką stronę, czy audyt kompleksowy musi tyle kosztować?

Jesteśmy elastyczni, napisz do nas, a na pewno się dogadamy!

 
Wiedząc, jak ważnym elementem strony jest audyt SEO, przeprowadzam je zawsze osobiście dla każdego klienta. To bardzo istotna praca i nie możemy tu sobie pozwolić na żadne kompromisy.
Magdalena Bród

Ekspert SEO i współwłaściciel, CLUEGROUP