O nas

Jesteśmy małą, rodzinną agencją nastawioną na obsługę klienta, która działa jak in-house. Pracujemy dla klientów tak, jakbyśmy byli w pokoju obok.

Taka obsługa poparta jest 10-letnim doświadczeniem – w roli managerów i specjalistów agencji SEO, pracowników in-house (jako team leaderów w Money.pl i Wirtualnej Polsce), wreszcie właścicieli biznesów – sklepów internetowych i serwisów contentowych.

Obsługujemy pod kątem SEO zarówno małe sklepy internetowe, jak i rozbudowane e-commerce’y, lokalne biznesy i ogólnopolskie marki.

Poznaj nas!

Poznaj zespół ClueGroup!

Magdalena Bród

Magdalena Bród

On-page SEO Expert, Co-founder .

10-letnie doświadczenie w SEO. Parzy kawę, sprząta, ogarnia dobre audyty i robi skuteczne SEO dla rozbudowanych e-commerców i wieeeelkich portali. W wolnym czasie bloguje. Kocha WordPressa i zrobi z nim wszystko. Uwielbia gotowanie i podróże.

Justyna Zienkiewicz

Justyna Zienkiewicz

Off-site SEO Expert, Co-founder

8-letnie doświadczenie w SEO. Najpierw agencyjne, potem freelancerskie. Dba o link building i content marketing dla klientów. Szkoli z zakresu SEO i copywritingu na konferencjach i szkoleniach wewnętrznych. Prywatnie pasjonatka geocachingu, obróbki drewna i chodzenia po górach.
Marta Postulka

Marta Postulka

SEO project manager

Analizuje dane, bierze udział w tworzeniu strategii SEO i dba, aby każdy termin został dotrzymany. Dba o raporty dla klientów i codzienną komunikację z nimi. W wolnym czasie pochłania książki o tematyce medycznej i filmy dokumentalne.

Marcelina Kulig

Marcelina Kulig

Senior Copywriter

Od dziecka chciała zostać pisarką. Z czasem stwierdziła, że bardziej niż praca nad powieścią pociąga ją content marketing. Od 4 lat tworzy treści na strony i blogi. Po godzinach chodzi do kina, czyta o fizyce, robi biżuterię i maluje na koszulkach. 

Zapytaj o ofertę na SEO, content marketing, konsultacje – zadzwoń ☎️500 043 628 lub ☎️ napisz ✉️kontakt@cluegroup.pl ✉️ lub wypełnij brief. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego. Oddzwonimy w ciągu 24 godzin!