O nas

OGARNIAMY MARKETING INTERNETOWY

Mamy duże doświadczenie w SEO. Zarówno w pracy tzw. in-house (jako team leaderzy – Money.pl, Wirtualna Polska – tam Magda zdobywała doświadczenie na etacie), jak i w agencjach – jako specjaliści i managerowie – a finalnie właściciele. I również od tej trzeciej strony – jako ownerzy biznesów – bo sami mamy sklepy internetowe. Wiemy więc dokładnie, czego potrzebujesz.

Działamy od 8 lat, zarówno dla małych firm, jak i dla dużych graczy (napisz maila, a powiemy dokładnie, dla kogo). Cechuje nas tam mrówkowa pracowitość, klient zawsze jest najważniejszy. Taka praca mocno uczy pokory, pracy w zespole, odpowiedniej organizacji. Pokazuje, że do wszystkiego trzeba podejść indywidualnie.

Aktualnie, na stałe, jest nas sześcioro. Świetnie się uzupełniamy.

Nieustraszona ekipa

Magdalena Bród

Magdalena Bród

On-page SEO Expert, Co-founder

Parzy kawę, sprząta, ogarnia dobre audyty i robi skuteczne SEO dla rozbudowanych e-commerców i wieeeelkich portali. W wolnym czasie bloguje. Kocha WordPressa i zrobi z nim wszystko. Uwielbia gotowanie i podróże.
Justyna Zienkiewicz

Justyna Zienkiewicz

Off-site SEO Expert, Co-founder

Lubi blogerów, blogosferę, góry i mięso. Dba o link building i content marketing dla klientów. Czuwa nad social mediami – zasięgami na Facebooku, znikającymi Snapami, filtrami na Instagramie i aby hashtagi na Twitterze się zgadzały.
Patryk Augustowski

Patryk Augustowski

SEO specialist

Człowiek-orkiestra – pisze teksty na każdy temat, prowadzi fanpage’e, nadzoruje stażystów, a także poznaje coraz więcej aspektów ze świata SEO, co czyni go juniorem idealnym! W wolnych chwilach pochłania seriale i książki fantastyczne.
Kamil Siegień

Kamil Siegień

SEO specialist

Gdyby złowił złotą rybkę to jego życzenia brzmiałyby następująco – nowy komputer, wszystkie gry i nieograniczony dostęp do coli. Pochłaniacz starszych oraz nowszych gier na PC, początkujący konsolowiec, copywriter i przyszły mistrz SEO. Gdy znajdzie chwilę wolnego czasu to ogląda Przyjaciół.
Marcela Kulig

Marcela Kulig

Copywriter

Od dziecka chciała zostać pisarką. Z czasem stwierdziła, że bardziej niż praca nad powieścią pociąga ją content marketing. Nadmiar pomysłów pożytkuje tworząc treści na strony i blogi, stale doskonaląc swój warsztat i robiąc to, co sprawia jej frajdę. W chwilach wolnych od pisania pochłania dziesiątki książek i filmów, szaleje na koncertach i spaceruje po lasach.
Grzegorz Sobczak

Grzegorz Sobczak

Copywriter

Jako przewodnik po Wrocławiu lubi dużo chodzić i mówić. Jako copywriter lubi dużo czytać i pisać. Gdy nie robi nic z tych rzeczy, w pełni oddaje się filmom, bo kino stanowi jego największą pasję. Sarkazm to jego drugie imię. Uwielbia Merlose Place i inne stare seriale.
Jesteśmy ludźmi z pasjami. Na co dzień zupełnie różnymi, ale świetnie realizującymi się w pracy zespołowej. Czasem nam odbija, a czasem jesteśmy hiperkreatywni.