O nas

OGARNIAMY MARKETING INTERNETOWY

Mamy duże doświadczenie w SEO. Zarówno w pracy tzw. in-house (jako team leaderzy – Money.pl, Wirtualna Polska – tam Magda zdobywała doświadczenie na etacie), jak i w agencjach – jako specjaliści i managerowie – a finalnie właściciele. I również od tej trzeciej strony – jako ownerzy biznesów – bo sami mamy sklepy internetowe. Wiemy więc dokładnie, czego potrzebujesz.

Działamy od 8 lat, zarówno dla małych firm, jak i dla dużych graczy (napisz maila, a powiemy dokładnie, dla kogo). Cechuje nas tam mrówkowa pracowitość, klient zawsze jest najważniejszy. Taka praca mocno uczy pokory, pracy w zespole, odpowiedniej organizacji. Pokazuje, że do wszystkiego trzeba podejść indywidualnie.

Aktualnie, na stałe, jest nas sześcioro. Świetnie się uzupełniamy.

Nieustraszona ekipa

Magdalena Bród

Magdalena Bród

On-page SEO Expert, Co-founder

Parzy kawę, sprząta, ogarnia dobre audyty i robi skuteczne SEO dla rozbudowanych e-commerców i wieeeelkich portali. W wolnym czasie bloguje. Kocha WordPressa i zrobi z nim wszystko. Uwielbia gotowanie i podróże.
Justyna Zienkiewicz

Justyna Zienkiewicz

Off-site SEO Expert, Co-founder

Lubi blogerów, blogosferę, góry i mięso. Dba o link building i content marketing dla klientów. Czuwa nad social mediami – zasięgami na Facebooku, znikającymi Snapami, filtrami na Instagramie i aby hashtagi na Twitterze się zgadzały.
Marta Postulka

Marta Postulka

SEO project manager

Dba o raporty dla klientów i codzienną komunikacje z nimi. Bierze udział w tworzeniu strategii SEO i dba, aby każdy termin został dotrzymany. W wolnym czasie pochłania książki o tematyce medycznej i filmy dokumentalne.
Marcelina Kulig

Marcelina Kulig

Senior Copywriter

Od dziecka chciała zostać pisarką. Z czasem stwierdziła, że bardziej niż praca nad powieścią pociąga ją content marketing. Nadmiar pomysłów pożytkuje tworząc treści na strony i blogi, stale doskonaląc swój warsztat i robiąc to, co sprawia jej frajdę.
Paulina Poproch

Paulina Poproch

Copywriter

Aktywna studentka, która nie boi się wyzwań. Mimo że przygodę z copywritingiem zaczęła już jakiś czas temu, tworzenie treści nawet na najtrudniejsze tematy wciąż daje jej prawdziwą satysfakcję. Miłośniczka dobrej muzyki i niekomercyjnych filmów.
Jesteśmy ludźmi z pasjami. Na co dzień zupełnie różnymi, ale świetnie realizującymi się w pracy zespołowej. Czasem nam odbija, a czasem jesteśmy hiperkreatywni.

Skontaktuj się z nami poprzez Facebooka i spytaj o ofertę!