O nas

Jesteśmy małą, rodzinną agencją nastawioną na obsługę klienta, która działa jak in-house. Pracujemy dla klientów tak, jakbyśmy byli w pokoju obok.

Taka obsługa poparta jest 10-letnim doświadczeniem – w roli managerów i specjalistów agencji SEO, pracowników in-house (jako team leaderów w Money.pl i Wirtualnej Polsce), wreszcie właścicieli biznesów – sklepów internetowych i serwisów contentowych.

Obsługujemy pod kątem SEO zarówno małe sklepy internetowe, jak i rozbudowane e-commerce’y, lokalne biznesy i ogólnopolskie marki.

Poznaj nas!

Poznaj zespół ClueGroup!

Justyna Zienkiewicz

Justyna Zienkiewicz

Off-site SEO Expert, Co-founder

10-letnie doświadczenie w SEO 

Doświadczenie najpierw agencyjne, potem freelancerskie. Dba o link building i content marketing dla klientów. Szkoli z zakresu SEO i copywritingu na konferencjach i szkoleniach wewnętrznych. Prywatnie pasjonatka geocachingu, obróbki drewna i chodzenia po górach.

Marcelina Kulig

Marcelina Kulig

Senior Copywriter

 Już od dziecka chciała zostać pisarką. Z czasem jednak stwierdziła, że bardziej niż praca nad powieścią pociąga ją content marketing. Od 4 lat tworzy treści na strony i blogi dla klientów oraz dla firmowych projektów. Po godzinach chodzi do kina, czyta o fizyce, robi biżuterię i maluje na koszulkach.  

Magdalena Bród

Magdalena Bród

On-page SEO Expert, Co-founder

12-letnie doświadczenie w SEO 

Parzy pyszną kawę, sprząta biuro, ogarnia dobre audyty i robi skuteczne SEO dla rozbudowanych e-commerców i wieeeelkich portali. W wolnym czasie bloguje. Kocha WordPressa i zrobi z nim prawie wszystko. Uwielbia gotowanie i podróże – zarówno te bliższe, jak i te w dalsze zakątki świata.

Agata Krasoń

Agata Krasoń

Copywriter

Świeżynka w świecie copywriterskim. Jednak nie jest jej obce tworzenie kreatywnych tekstów reklamowych i ciekawych treści blogowych. Przyszła magister psychologii o profilu biznesowym. Swoje zainteresowania skupia wokół podróży, historii kina i szeroko pojętego wpływu społecznego.

Marta Postulka

Marta Postulka

SEO project manager

Analizuje dane, bierze udział w przygotowywaniu i tworzeniu strategii SEO i dba, aby każdy termin został dotrzymany. Pilnuje raportów dla klientów i odpowiada za codzienną komunikację z nimi. W wolnym czasie pochłania książki o tematyce medycznej i filmy dokumentalne.

Michał Krajka

Michał Krajka

Junior SEO Specialist


W pracy najchętniej tworzy wnikliwe analizy SEO, drąży i przeprowadza zmiany on-page, a także miłuje słowa kluczowe. Poza nią – pisze o grach, intensywnie ogląda filmy i zagłębia się w odmęty amatorskiego scenariopisarstwa. Lubi pizzę, The Office i książki Chucka Palahniuka.

Kontakt z nami