O nas

Nasza historia

Jesteśmy małą, rodzinną agencją nastawioną na obsługę, która działa jak in-house. Pracujemy dla klientów tak, jakbyśmy byli w pokoju obok.
Taka obsługa poparta jest 12-letnim doświadczeniem – w roli managerów i specjalistów agencji SEO, pracowników in-house (jako team leaderów w Money.pl i Wirtualnej Polsce), wreszcie właścicieli biznesów – sklepów internetowych i serwisów contentowych.

Obsługujemy pod kątem SEO zarówno małe sklepy internetowe, jak i rozbudowane e-commerce’y, lokalne biznesy i ogólnopolskie marki.

Poznaj nas!

Zespół

Justyna Zienkiewicz

Justyna Zienkiewicz

Off-site SEO Expert, Co-founder

11-letnie doświadczenie w SEO 

Doświadczenie najpierw agencyjne, potem freelancerskie. Dba o link building i content marketing dla klientów. Szkoli z zakresu SEO i copywritingu na konferencjach i szkoleniach wewnętrznych. Prywatnie pasjonatka geocachingu, obróbki drewna i chodzenia po górach.

Magdalena Bród

Magdalena Bród

On-page SEO Expert, Co-founder

13-letnie doświadczenie w SEO 

Parzy pyszną kawę, sprząta biuro, ogarnia dobre audyty i robi skuteczne SEO dla rozbudowanych e-commerców i wieeeelkich portali. W wolnym czasie bloguje. Kocha WordPressa i zrobi z nim prawie wszystko. Uwielbia gotowanie i podróże – zarówno te bliższe, jak i te w dalsze zakątki świata.

Michał Krajka

Michał Krajka

SEO specialist

W pracy najchętniej tworzy wnikliwe analizy SEO, drąży i przeprowadza zmiany on-page, a także miłuje słowa kluczowe. Poza nią – pisze o grach, intensywnie ogląda filmy i zagłębia się w odmęty amatorskiego scenariopisarstwa. Lubi pizzę, The Office i książki Chucka Palahniuka.

Paulina Pawłowska

Paulina Pawłowska

Copywriter

Pasję do pisania odkryła już w liceum, dlatego też poszła na dziennikarstwo. Na co dzień bardzo lubi czytać książki, podróże i dobre jedzenie. Interesuje się też mediami, a zwłaszcza rolą kobiet i ich pozycją w nich. W przyszłości chciałaby połączyć podróże z pisaniem, stąd też jej ciekawość świata.

Aleksandra Mikoś

Aleksandra Mikoś

Copywriter

Zajmuje się tworzeniem tekstów na strony internetowe oraz wpisów na blogi. Wyrazy są dla niej nieograniczonym materiałem do napisania treści na różne tematy. Amatorka teatru i sztuki współczesnej. W przerwie od pisania lubi bawić się ze swoim kotem Gustawem.

Zobacz, co u nas słychać