Konsultacje SEO

Masz stronę internetową i chcesz poprawić jej widoczność w Google, ale nie interesują Cię na ten moment kompleksowe działania? A może chcesz zweryfikować, czy osoba/osoby zajmujące się SEO dobrze wykonuje swoją pracę? Pomożemy Ci w tym.

Swoją pracę rozliczamy godzinowo – zapłacisz dokładnie tyle, ile czasu spędziliśmy na analizie Twojej witryny.

 

Konsultacje SEO w rozliczeniu godzinowym rekomendujemy również wszystkim, którzy chcą zacząć działania SEO, ale ogranicza je budżet, a jednocześnie chcą działać samodzielnie.

Konsultacje SEO – jak możemy Ci pomóc podczas nich?

Ocena dotychczasowych działań SEO

Robisz SEO samodzielnie lub chcesz zweryfikować działania firmy SEO? Przygotujemy analizę, która będzie zawierała informacje o aktualnej widoczności, ruchu z Google, stopniu optymalizacji strony i jakości linków, które do niej prowadzą. Damy Ci wskazówki, co warto wdrożyć, aby było lepiej.

Nagłe spadki widoczności w Google

To się zdarza, zwłaszcza podczas „dużych” aktualizacji algorytmów Google’a. Poszukamy przyczyny tej sytuacji i przekażemy rekomendacje, dzięki którym ocena Twojej witryny przez Google się poprawi.

Polepszenie widoczności w Google przy niewielkim budżecie

Nie masz aktualnie dużego budżetu na działania SEO, ale chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić samodzielnie, aby polepszyć widoczność w Google. Przygotujemy pakiet rekomendacji dla Ciebie, dzięki którym zaczniesz działać według określonego planu.

Spory ruch z Google, ale mała sprzedaż

To się zdarza. Przeanalizujemy jakość ruchu z Google w Twojej witrynie i wskażemy, co warto poprawić, aby ruch był bardziej „kaloryczny” i generował sprzedaż.

Analiza dotychczasowej strategii SEO

Prowadzisz działania SEO, ale znalazłeś/znalazłaś się pod przysłowiową ścianą i nie wiesz co dalej? Przekażemy Ci nasz punkt widzenia i wskażemy, co warto wdrożyć, aby było lepiej.

Inne problemy wymagające konsultacji

Skontaktuj się z nami nawet, gdy żaden z powyższych tematów nie dotyczy Ciebie, a jest związany z SEO. Jeśli będzie taka potrzeba, zaproponujemy konsultacje płatne. Jeśli sprawa zajmie 5 minut, załatwimy od ręki. 🙂

 Zaufali nam

W zakresie SEO obsługujemy zarówno małe sklepy internetowe i lokalne biznesy, jak i znane, ogólnopolskie brandy – serwisy contentowe, informacyjne, fundacje. Mamy również doświadczenie w pracy korporacyjnej.