Plan treści – content plan

Chcesz tworzyć treści w swojej witrynie, które będą wysoko w Google? Potrzebujesz planu!

Przygotujemy dla Ciebie przemyślany plan treści na bloga, do sekcji poradnikowej/bazy wiedzy, dzięki któremu przyciągniesz potencjalnych klientów z Google.

Justyna Zienkiewicz

Content plan pozwoli Ci zachować regularność w tworzeniu treści przyjaznej dla robotów Google i użytkowników. To działanie wspomoże SEO Twojej strony.

Plan treści na Twoją stronę – jak to wygląda?

Analiza treści

Na początku analizujemy istniejącą na Twojej stronie treść. Jeśli masz bloga, bazę wiedzy, poradnik – sprawdzamy jak do tej pory treść była tworzona. Przyglądamy się też temu, czym się zajmujesz – co sprzedajesz. To pozwala nam określić wstępny zarys planu.

Analiza Twojej konkurencji

Działania content marketingowe muszą być wykonywane z patrzeniem na ręce konkurencji. Analizujemy Twoich największych konkurentów, sprawdzamy co u nich działa, a co nie.

Content plan na Twoją stronę

Przygotowujemy propozycje tematów, które warto, abyś stworzył w swojej witrynie. Robimy to w oparciu o trzy czynniki – analizę Twojej strony, Twoich konkurentów oraz słów kluczowych.

Po zatwierdzeniu tematów, rozkładamy je na czynniki pierwsze. Dajemy Ci wskazówkijakich słów kluczowych użyć, jakie nagłówki będą właściwe, jakiej długości powinna być treść.

Tak przygotowany content plan trafia do Ciebie – możesz zacząć tworzyć treści od zaraz!

Wsparcie SEO przed publikacją

Na przesłaniu content planu nasza praca się nie kończy. Gdy przygotujesz treści, odsyłasz je do nas. My na podstawie analizy słów kluczowych, znajomości budowy skutecznych treści pod SEO, weryfikujemy ją i w razie konieczności optymalizujemy.

Gotowa treść na Twojej stronie

Finalnie, na Twoją stronę (bloga, do sekcji poradnikowej, bazy wiedzy) trafia doskonale zoptymalizowana treść ze słowami kluczowymi, które użytkownicy wpisują w Google. Dzięki temu ma ogromną szansę na wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu na tworzenie treści samodzielnie, zajmiemy się tym dla Ciebie. Nasz zespół copywriterów codziennie tworzy treści przyjazne wyszukiwarce Google, które są też chętnie czytane przez użytkowników.

 Zaufali nam

W zakresie SEO obsługujemy zarówno małe sklepy internetowe i lokalne biznesy, jak i znane, ogólnopolskie brandy – serwisy contentowe, informacyjne, fundacje. Mamy również doświadczenie w pracy korporacyjnej.