Zaufali nam

Zadowolenie naszych klientów świadczy

o naszym doświadczeniu

%

Średni wzrost ruchu w pierwszym roku współpracy

Liczba zadowolonych klientów

Średnia liczba godzin w miesiącu przeznaczonych na działania dla klienta

Tyle filiżanek kawy wypijamy każdego miesiąca

lubimy klientów współpracujących.

A oni lubią nas!

Klienci i referencje

W swoich działaniach Clue Group wykazuje się zangażowaniem i kreatywnością. Wykorzystując posiadaną przez siebie wiedzę i doświadczenie służy radą i wskazówkami, które skutecznie zwiększają potencjał opracowywanych przez nas artykułów. Rzetelność i terminowość sprawia, że nasza współpraca przebiega bezproblemowo.

Konrad Pluciński, Kierownik zespołu analityków finansowych TotalMoney.pl

 

BabyBoom.pl to jeden z największych portali parentingowych w Polsce. Serwis istnieje od 1999 roku, a współpracę z Clue Group rozpoczęliśmy w kwietniu 2016 roku. Rezultat działań Clue Group znacznie przekroczył nasze wewnętrzne plany i oczekiwania (wzrost ruchu o 100% y/y), więc z czystym sumieniem polecamy ich usługi. Dzięki tym działaniom niezwykle skutecznie zwiększamy liczbę potencjalnych zainteresowanych klientów i czytelników oraz utrzymujemy ugruntowaną pozycję jednego z największych portali parentingowych w polskim internecie.

Anna Ślusarczyk, założycielka i właścicielka babyboom.pl

Współpraca z ClueGroup od samego początku układa się dobrze – otrzymujemy nie tylko rzetelną usługę pozycjonowania, ale również eksperckie konsultacje w zakresie zwiększania ruchu na stronach naszych inwestycji.Na uwagę zaskakuje bardzo dobrej jakości client service – nigdy nie trzeba długo czekać na nurtujące nas pytania dotyczące optymalizacji stron. Regularnie dostajemy informacje na temat proponowanych zmian wspomagających SEO.Dzięki temu skutecznie zwiększamy liczbę potencjalnie zainteresowanych klientów nie tylko poprzez wyszukiwarki, ale również poprzez inne źródła ruchu.

Marta Lempart, prezes Diamond Properties Sp. z o.o.