Content Marketing WROCŁAW

Content marketing, w połączeniu z przemyślaną strategią pozycjonowania strony, przynosi realne i widoczne, a przede wszystkim długoterminowe efekty. Raz przygotowana treść będzie na siebie pracowała przez kolejne miesiące i lata.

Usługa, którą oferujemy jest dedykowana klientom, którzy lubią stale zbierać owoce współpracy.

Blogi firmowe

Tworzymy blogi firmowe od podstaw – od fizycznej postaci bloga, przez strategię, aż po tworzenie treści lubianej przez roboty Google.

Strategia SEO

Połączenie content marketingu z SEO daje najlepsze, długotrwałe efekty. Zajmiemy się opracowaniem strategii synergii tych działań.

Opisy produktów

Unikalne, dostosowane do oczekiwań Google’a, a przy tym pisane językiem korzyści tak, aby przynosiły pożądany efekt – sprzedaż.

Treści i dystrybucja

Przygotowujemy treści do serwisów zewnętrznych – dbamy o ich promocję i dystrybucję w miejscach, w których jest Twoja grupa docelowa.

Infografiki

Potrzebujesz zaprezentowania swojego pomysłu w formie obrazu?? Chcesz wypromować swoją usługę pokazując grafikę? Zrobimy to dla Ciebie!

Kreatywny copywriting

Potrzebujesz treści na swoją stronę? Albo czegoś niestandardowego? Spiszemy to!

Spraw, by twój content był priorytetem
Dla nas na pewno będzie

Zwiększ konwersję

Odpowiednio napisane treści – czy to „o firmie”, wizytówki czy opisy produktu – potrafią skutecznie zwięszyć sprzedaż na Twojej stronie i w sklepie

Zmniejsz współczynnik odrzuceń

Słabej jakości treść lub jej brak zwiększa współczynnik odrzuceń na Twojej stronie. Nie dopuść do tego – im dłużej użytkownik zostanie na stronie, tym większe szanse, że z potencjalnego stanie się rzeczywistym klientem

Więcej darmowego ruchu z Google’a

Dobra treść jest przynętą dla Google’a. Odpowiednio napisane artykuły czy opisy produktów zwiększą liczbę wejść z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Warto w nią zainwestować
Przełóż ruch zdobyty dzięki content marketingowi
w regularnych i powracających klientów.
Nie zmarnuj tej szansy!

Korzyści dla ciebie

  • Treść dopasowana do grupy docelowej, w oparciu o przemyślaną, długoterminową strategię
  • Merytoryczne artykuły przygotowane do odbioru nie tylko przez idealnych odbiorców (persony), ale też roboty Google’a
  • Treść, która stawia się w pozycji eksperta i lidera w Twojej branży
  • Content, które wzmacnia Twoją stronę pod kątem SEO