Content marketing

Content marketing, w tym copywriting, w połączeniu z przemyślaną strategią pozycjonowania, przyniesie Ci realne i widoczne, a przede wszystkim długoterminowe efekty.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli chcesz stale zbierać owoce z przygotowanych treści.

Justyna Zienkiewicz

Przełóż ruch zdobyty dzięki content marketingowi w regularnych i powracających klientów.

Jakie treści tworzymy?

Blogi firmowe

Tworzymy blogi firmowe od podstaw – od fizycznej postaci bloga, przez strategię, aż po tworzenie treści lubianej przez roboty Google.

Opisy produktów

Unikalne, dostosowane do oczekiwań Google’a, a przy tym pisane językiem korzyści tak, aby przynosiły pożądany efekt – sprzedaż.

Opisy kategorii

Przygotowane na podstawie analizy słów kluczowych i konkurencji – mają największą szansę na zwiększenie widoczności konkretnych kategorii tematycznych w sklepie internetowym.

Treści na strony WWW

To, jak zostaną przedstawione Twoje usługi lub produkty będzie miało duże znaczenie przy podjęciu interakcji przez potencjalnego klienta. Wiemy, jak tworzyć treści, które przekonują, a jednocześnie są zoptymalizowane pod SEO.

Infografiki

Potrzebujesz zaprezentowania swojego pomysłu w formie wizualnej? Zrobimy to dla Ciebie – współpracujemy z najlepszymi!

Niestandardowe treści

Tekst o Twojej firmie do magazynu branżowego? Angażujący post do social mediów, a może e-book? Przygotujemy to dla Ciebie!

 Zaufali nam

W zakresie SEO obsługujemy zarówno małe sklepy internetowe i lokalne biznesy, jak i znane, ogólnopolskie brandy – serwisy contentowe, informacyjne, fundacje. Mamy również doświadczenie w pracy korporacyjnej.