SEO na godziny

Oferujemy kompleksowe działania SEO w rozliczeniu godzinowym. Oznacza to, że Ty decydujesz, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na działania, a my proponujemy to, co należy wdrożyć wg priorytetów i rozpisujemy to godzinowo. Dokładnie wiesz, co ile trwało.

Rozliczając się z nami godzinowo, masz kontrolę nad tym, za co płacisz i wiesz, że robimy wyłącznie to, co jest potrzebne – popieramy to szczegółowym raportem z wykonanych prac.

Na co narzeka przeciętny klient agencji SEO?

Na to, że nie wie za co płaci. Wiele agencji nie wysyła nawet żadnego raportu, mimo rozliczenia abonamentowego.

Tutaj dokładnie wiesz, co i jak.

 

Co można robić przy rozliczeniu SEO na godziny?

Kompleksowe działania

To, że rozliczamy się godzinowo, nie znaczy, że nie możemy wykonywać kompleksowych działań SEO. Możemy robić wszystko to, co w przypadku rozliczenia abonamentowego.

Jednorazowe konsultacje

Masz dylemat związany ze swoją stroną i potrzebujesz jednorazowych konsultacji – zaplanowania działań – by naprawić nurtujący Cię problem – napisz lub zadzwoń, powiedz nam jak najbardziej szczegółowo, czego potrzebujesz, a my oszacujemy, ile godzin będzie potrzebne i zajmiemy się przygotowaniem rozwiązania. 

Regularne konsultacje

Stawiasz nową stronę lub zmieniasz starą, a może masz plany działań wobec niej na kilka miesięcy z rzędu? To też świetna opcja dla Ciebie. Sam ustalasz, ile godzin w miesiącu jest Ci potrzebnych.

Budowanie linków

Budowanie linków w rozliczeniu godzinowym? Dlaczego nie! Ustalamy, jaki budżet chcesz przeznaczyć na linkbuilding, my szukamy miejscówek, podajemy ceny, piszemy tekst i rozliczamy się za czas poświęcony Twojej kampanii.

Strategie content marketingu

Chcesz zbudować treści na swojej stronie, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, by miało to ręce i nogi? Nie ma sprawy – ustalamy, ile godzin miesięcznie chcesz poświęcić na ten zakres, a my tyle czasu przeznaczymy na strategię czy budowę wysokiej jakości contentu. 

Migracje, wdrożenia

Przeprowadzasz zaawansowane zmiany na swojej stronie, szykuje się migracja, chcesz coś wdrożyć? Potrzebujesz na kilka miesięcy specjalisty SEO? Opcja SEO na godziny będzie dla Ciebie idealna.

Ile kosztuje takie SEO?

✅ Godzina naszej pracy to 180 zł netto (plus podatek VAT 23%). W tej cenie otrzymujesz nasze pełne zaangażowanie – w zależności od potrzeb – będzie to czas eksperta on-page SEO, eksperta off-page SEO lub specjalisty od content marketingu.

✅ Jeśli w ramach współpracy, będzie trzeba tworzyć treści, napiszą je nasi copywriterzy, którzy mają swoje specjalizacje. Koszt napisania tekstu to od 100 do 300 zł netto

✅ Jeśli szukasz kompleksowych działań SEO, ale w rozliczeniu godzinowym i wspólnie ustalimy minimalną liczbę godzin, otrzymasz od nas 10% rabat do każdej faktury.