Jesteśmy kreatywną grupą, która specjalizuje się w marketingu internetowym, parzeniu kawy i w byciu niezawodnym.

%

SEO

%

Social Media

%

Content marketing

%

WWW & WordPress

Zaufali nam

Zgrana ekipa

Magda

Magda

On-page SEO Expert, Co-founder

Parzy kawę, sprząta, ogarnia dobre audyty i robi skuteczne SEO dla rozbudowanych e-commerców i wieeeelkich portali. W wolnym czasie bloguje. Kocha WordPressa i zrobi z nim wszystko. Uwielbia gotowanie i podróże.
Justyna

Justyna

Off-site SEO Expert, Co-founder

Lubi blogerów, blogosferę, góry i mięso. Dba o link building i content marketing dla klientów. Czuwa nad social mediami – zasięgami na Facebooku, znikającymi Snapami, filtrami na Instagramie i aby hashtagi na Twitterze się zgadzały.
Patryk

Patryk

Copywriter, młodszy spec. ds SEO

Człowiek-orkiestra – pisze teksty na każdy temat, prowadzi fanpage’e, nadzoruje stażystów, a także poznaje coraz więcej aspektów ze świata SEO, co czyni go juniorem idealnym! W wolnych chwilach pochłania seriale i książki fantastyczne.
Mateusz

Mateusz

Copywriter

Miłośnik gier komputerowych i społeczności internetowych. Z wykształcenia humanista, ale nic co związane z nowinkami technologicznymi, nie jest mu obce. Gotowy na wyzwania i wciąż szukający nowych ścieżek rozwoju. Tworzenie treści to dla niego połączenie pracy z zainteresowaniami.
Grzegorz

Grzegorz

Copywriter

Jako przewodnik po Wrocławiu lubi dużo chodzić i mówić. Jako copywriter lubi dużo czytać i pisać. Gdy nie robi nic z tych rzeczy, w pełni oddaje się filmom, bo kino stanowi jego największą pasję. Sarkazm to jego drugie imię.

Natalia

Natalia

Spec. ds. marketingu internetowego

Psycholog z wykształcenia, copywriter z zamiłowania. Uwielbia łączyć to drugie z innymi zagadnieniami marketingu internetowego. Jednostki w sieci i społeczności internetowe to aspekty, na które bacznie zwraca uwagę. Miłośniczka geocachingu i dźwięków gitary basowej.

Dlaczego warto nas wybrać?

Bo mamy duże doświadczenie. Zarówno w pracy tzw. in-house (jako team leaderzy), jak i w agencji – jako specjaliści i managerowie – a finalnie właściciele. I również od tej trzeciej strony – jako właściciele biznesów – bo same mamy sklepy internetowe. Wiemy więc dokładnie, czego potrzebujesz.

Działałyśmy przez lata, zarówno dla małych firm, jak i dla dużych graczy (napisz maila, a powiemy dokładnie, dla kogo). Cechowała nas tam mrówkowa pracowitość, klient zawsze był najważniejszy (i tutaj nic się nie zmieniło). Taka praca mocno uczy pokory, pracy w zespole, odpowiedniej organizacji. Pokazuje, że do wszystkiego trzeba podejść indywidualnie. Mamy to! Tak minęły 3 lata.

Potem Justyna działa już na własny rachunek (tzn. na nasz wspólny), bez etatu. We wrześniu 2013 powstaje marka ClueGroup. Wtedy jeszcze Magda idzie w stronę korpo. Najpierw Money.pl, potem Grupa Wirtualna Polska. To dopiero uczy pokory 🙂 Ale przede wszystkim – dokłada bezcennych umiejętności. Pracy dla największych graczy na rynku. Zarówno dla wielkich portali, jak i dla ogromnych e-commerców. Tak minęły kolejne 3 lata. Teraz jest nas już sześcioro.

ClueGroup w liczbach

Aktualna liczba zadowolonych klientów

%

Średni wzrost ruchu w pierwszym roku współpracy

Liczba klientów, którzy otrzymali karę od Google'a będąc pod naszą opieką

Średnia liczba godzin poświęcona na klienta miesięcznie

Referencje

Współpraca z ClueGroup od samego początku układa się dobrze – otrzymujemy nie tylko rzetelną usługę pozycjonowania, ale również eksperckie konsultacje w zakresie zwiększania ruchu na stronach naszych inwestycji. Na uwagę zaskakuje bardzo dobrej jakości client service – nigdy nie trzeba długo czekać na nurtujące nas pytania dotyczące optymalizacji stron. Regularnie dostajemy informacje na temat proponowanych zmian wspomagających SEO. Dzięki temu skutecznie zwiększamy liczbę potencjalnie zainteresowanych klientów nie tylko poprzez wyszukiwarki, ale również poprzez inne źródła ruchu.

Marta Lempart

Prezeska, Diamond Properties sp. z o.o.

Agencja ClueGroup posiada szeroką wiedzę i profesjonalne podejście do tematu pozycjonowania. W kwestiach SEO zawsze służy dobrą radą, podsuwa własne pomysły. Nie musieliśmy długo czekać na efekty jej pracy. Szczerze polecam. Wojciech Mozio

Współwłaściciel, Grupa BEST

Z agencją ClueGroup współpracowało mi się dobrze. Prócz zaproponowanych przez nas słów kluczowych, dodali inne, które uzupełniły ofertę firmy FS Wizualizacje. Dodatkowo, została przeprowadzona gruntowna analiza optymalizacyjna, dzięki której na stronie zaczęli się pojawiać użytkownicy z fraz z tak zwanego “długiego ogona”. Efekt w postaci fraz w top10 został uzyskany po około trzech miesiącach i utrzymuje się. Współpracę mogę świadomie polecić. Tomasz Ewertowski

Właściciel, FS Wizualizacje

Napisz do nas 🙂

Tu jesteśmy 🙂