Artykuły finansowe

Tematyka finansów stanowi kłopot dla większości społeczeństwa. Zagadnienia związane z wyborem i staraniem się o kredyt hipoteczny krok po kroku, otwarciem konta osobistego, kupnem samochodu na kredyt lub w leasingu, wzięciem szybkiej pożyczki gotówkowej czy pojęciami związanymi z RRSO oraz WIBOR warto przedstawić w postaci odpowiednio skonstruowanego i zrozumiałego tekstu.

Lata doświadczenia w copywritingu branży finansowej pozwoliły nam na tworzenie treści, nie tylko eksperckich w tym temacie, ale doskonale zoptymalizowanych pod kątem SEO oraz dostosowanych do wiedzy i możliwości odbioru przeciętnego czytelnika. Potrafimy pisać dla ludzi, przykładem jest blog Magdy – finansenaobcasach.info. Każdy nasz tekst przechodzi przez korektę językową i merytoryczną.

Dodatkowo to, że jesteśmy redakcją fizyczną, czyli pracujemy na co dzień w biurze, daje nam możliwość tworzenia dużej liczby tekstów, jeśli jest takie zapotrzebowanie, zapewniając 100% terminowość i wysoką jakość przy jednoczesnej atrakcyjnej cenie.

Przygotujemy dla Ciebie zarówno krótkie, jak i dłuższe teksty, w tym:

  • Artykuły eksperckie – długość średnio 3-4 tys.– w cenie od 100 zł netto/sztukę
  • Artykuły poradnikowe – długość min. 2-3 tys. – w cenie od 60 zł netto/sztukę

Korzyści dla Ciebie

  • Merytoryczne, wyczerpujące temat treści, użyteczne dla użytkownika.
  • Artykuły atrakcyjne wizualnie, ze śródtytułami, wyróżnieniami, ułożone w logiczną całość.
  • Treści zoptymalizowane pod kątem najważniejszych słów kluczowych, przyjazne dla Google’a.
  • Wzmacniasz stronę, dostarczając jej świeżych, merytorycznych treści.

Współpracujemy z takimi brandami, jak: money.pl, totalmoney.pl, direct.money.pl czy easysend.pl. Poniżej zobaczysz, z kim jeszcze.

Piszemy lub pisaliśmy dla nich

Napisz po szczegóły

3 + 8 =